ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Plädar 13005238
nr 1300 5238
Plädar
2 st, Samearbete, 130x180 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 13 januari 2020
kl 20:27:11
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
350 kr